Atelier in beeld: Yolijn Loeckx - studio YOLO
Wanneer
-
02 mei ’26 (za)van 11.00 u tot 18.00 u
-
03 mei ’26 (zo)van 11.00 u tot 18.00 u
Waar
- naam
- Yolijn Loeckx - studio YOLO
- adres
- Korbeekstraat 37A3061 Leefdaal
Tickets
E-ticket bestellenInfo
Ik maak illustraties met een focus op aquarel en handgeschreven typografie. Aquarel is mijn favoriete medium omdat het mij eraan herinnert dat niet alles te controleren valt en dat juist daarin poëzie schuilt. Dat toeval mooie verrassingen in petto heeft.
Soms voeg ik hand- of brushlettering toe aan mijn illustraties. Woorden vormen dan een extra laag die de kijker uitnodigt om dieper te kijken en even te vertragen.
Inspiratie haal ik uit het kleine: wolken die langzaam voorbij drijven en van vorm veranderen, de natuur die doorheen de seizoenen telkens een andere gedaante aanneemt of een mooie zin die blijft nazinderen. Deze kleine momenten wil ik vasthouden.
Dankzij de opleiding Grafisch Ontwerp en Illustratie aan het SLAC in Leuven combineer ik mijn handgemaakte illustraties met digitale technieken zodat ze kunnen uitgroeien tot gedrukte kaartjes.
In mijn atelier nodig ik je uit om dit proces van dichtbij te ontdekken: van eerste aquarelvlek tot afgewerkt kaartje. En alles daartussen.
Ontdek de gebruikte technieken: Grafisch ontwerp, Illustratie, Kalligrafie

