'De Doode Bemde, een (f)luisterend landschap' - Openingsavond

Lezing ‘Natuur en Poëzie op doktersvoorschrift’. Meer natuur in onze omgeving is niet alleen goed voor biodiversiteit, maar ook voor onze fysieke en mentale gezondheid. Wat doet natuur met ons welzijn? Kan ze zelfs als medicijn werken? Een avond vol wetenschappelijke inzichten en poëzie.

Wanneer

  • 18 juni ’26 (do)
    van 19.30 u tot 22.00 u

Prijs

€ 5,00 (Kansentarief met UiTPAS Druivenstreek - 1,00 euro)

Waar

naam
B&B Vallis Dyliae
adres
Nijvelsebaan 2583060 Korbeek-Dijle (Bertem)

Contact

Telefoon
02 024363
e-mail
cultuur@huldenberg.be

Info

Tijdens deze interactieve lezing belicht Benno Geertsma de wetenschappelijke inzichten én concrete initiatieven rond natuur en gezondheid in Vlaanderen. 

Winke Wieërs, dorpsdichter van Bertem, selecteert een aantal verrassende én toepasselijke gedichten om de avond te openen. Want net zoals natuur kan poëzie ons doen vertragen, anders laten kijken naar onze omgeving en ruimte scheppen voor verwondering. In een ideale wereld is er misschien wel plaats voor beiden… op doktersvoorschrift.

Als afsluiter worden ook 2 gloednieuwe poëzieroutes voorgesteld!  

Voorverkoop: € 5 / Uitpas kansentarief: € 1 – www.huldenberg.be/doodebemde

Alle activiteiten
foto: De Doode Bemde

Categorie

Organisatie

naam
Cultuur huldenberg
tel.
02 686 61 70
e-mail
cultuurdienst@huldenberg.be

Meld een activiteit

Organiseert u in Bertem iets waarop iedereen welkom is? Voer uw activiteit dan in via dit formulier.

Deel deze pagina