AWV verbetert zichtbaarheid op Tervuursesteenweg aan kruispunt met Gerzenstraat
Veiliger voor overstekende fietsers
De hoek van het kruispunt met de Gerzenstraat ter hoogte van de bushalte Bertem Vanhaerenstraat wordt aangepast. Na de werken sluit het fietspad recht aan op de Gerzenstraat en loopt het verder achter de bushalte. Zo worden fietsers beter zichtbaar voor bestuurders die uit de Gerzenstraat komen.
Daarnaast wordt ter hoogte van huisnummers 79 en 81 een gearceerde zone aangebracht om parkeren te vermijden en de zichtbaarheid te verbeteren.
Hinder tijdens de werken
Tijdens de werken is de aansluiting van de Gerzenstraat op de Tervuursesteenweg afgesloten. Je wordt omgeleid via de Dorpstraat, J. Ginisstraat en Tervuursesteenweg, in beide richtingen. Bewoners geraken aan hun woning via de Dorpstraat.
Voetgangers en fietsers geraken via een buffer voorbij de werfzone op de Tervuursesteenweg. Het doorgaand verkeer wordt beurtelings langs de werfzone geleid met tijdelijke verkeerslichten.
Ook het openbaar vervoer ondervindt hinder aan bushalte Bertem Vanhaerenstraat (lijnen N2, N6, R80 en R81). Reizigers checken best vooraf hun route via delijn.be/routeplanner.

